Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się 23 czerwca 2017r. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszenie goście. Pani dyrektor podziękowała za współpracę nauczycielom, rodzicom. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali nagrody. Po części oficjalnej odbył się krótki ale treściwy występ artystyczny w wykonaniu uczniów klas IV – VI. Zaproszeni goście gratulowali wysokich wyników i osiągnięć oraz życzyli udanych wakacji.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bezpieczne wakacje

21 czerwca 2017r. uczniowie uczestniczyli w pogadance na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Prezentacja multimedialna przedstawiona przez uczniów klasy VI, przybliżyła najważniejsze zasady bezpiecznych zachowań w czasie spędzania czasu wolnego. Obecność panów policjantów zwiększyła świadomość naszych uczniów. Tego dnia uczniowie klasy IV uroczyście odebrali z rąk pana policjanta kartę rowerową.