Ekologiczny Project Runway

29 kwietnia w naszej szkole odbył się Ekologiczny Pokaz Mody. Do konkursu przystąpiło 27 uczestników w dwóch kategoriach: przedszkolaki i klasy I-III oraz klasy IV-VI.

W kategorii przedszkolaki i klasy I-III wygrały:
1.Alicja Bocian z klasy II,
2.Helena Dąbek z klasy II,
3.Zuzanna Dziurska z przedszkola.

W kategorii klas IV-VI nagrody zdobyły:
1. Weronika Jasińska z klasy V,
2. Martyna Sztuba z klasy V,
3. Aleksandra Matela z klasy V.

Stroje przygotowane przez uczniów naszej szkoły były piękne i oryginalne a komisja konkursowa miała trudny wybór. Było o co walczyć, nagrodą za 1 miejsca były tablety ufundowane przez radnego Andrzeja Dąbka oraz firmę Alkon-Krzysztof Dziurski.
Ekologiczny Pokaz Mody uświetnił taniec przedszkolaków „Brazylijska Samba” oraz wystąpienie podleśniczego Daniela Kotleszki, który przybliżył słuchaczom pracę leśniczego. Na koniec ekologicznego święta w szkole wspólnie posadzono drzewko.

Organizatorami projectu Runway były p. Beata Dziurska i p. Patrycja Krzyżak.

SAMSUNG CAMERA PICTURES Runway Runway Runway SAMSUNG CAMERA PICTURES Runway