ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Nadszedł dla uczniów tak wyczekiwany czas wakacji. W uroczystej atmosferze oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015.
Na wstępie pani dyrektor Elżbieta Jarka powitała przybyłych gości, obecnych rodziców, uczniów i pracowników szkoły.
Zakończenie roku szkolnego to także czas uhonorowania najzdolniejszych uczniów. Podczas uroczystości pani dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wynikami w nauce oraz wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych. Natomiast rodzice otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za wkład w pracę na rzecz szkoły.
Uroczystość zakończyła się częścią artystyczną, którą przedstawili absolwenci. Był to dla nich już ostatni apel w murach naszej szkoły. Szóstoklasiści z humorem przypomnieli niektóre spośród wielu zdarzeń ze szkolnego życia. Wszystkim towarzyszyło ogromne wzruszenie. Również uczniowie klasy V w krótkim, ale ciepłym i pełnym wdzięczności słowie pożegnali swoich starszych kolegów.

Absolwentom życzymy wiele sukcesów w nowej szkole oraz w dalszym życiu. Powodzenia!