Szkolenie 2. 11. 2015.

Bez względu na to, czy ma się 4 czy 40 lat, trudno oprzeć się przyjemności układania klocków Lego. To zapewne jeden z powodów, dla którego nauczyciele uczący w naszej szkole uczestniczyli w szkoleniu „ wykorzystanie zestawów LEGO®Education w pracy z dziećmi”. Innowacyjny i wyjątkowy program LEGO More To Math to połączenie zabawy z rozwijaniem umiejętności matematycznych.
Praktyczny charakter szkolenia pozwolił jego uczestnikom wcielić się w rolę uczniów i poznać zasady pracy z klockami Lego.
Po ukończonym kursie nasza szkoła otrzyma 15 zestawów klocków, które wykorzystywane będą na lekcjach matematyki, aby jej nauka stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.
Środki na szkolenie pozyskane zostały z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w ramach kształcenia rozwoju kompetencji matematycznych nauczycieli.

CAM00729 CAM00726 CAM00734
CAM00725 CAM00731