Śniadanie daje moc!

6 listopada uczniowie klas 0-VI wzięli udział w akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”.

Najważniejsze cele programu to:
1.Zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka;
2.Przyczynianie się (pośrednio) do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia;
3.Edukację najmłodszych przez zaangażowanie rodziców i nauczycieli w kwestie prawidłowego żywienia dzieci.

Z przyniesionych produktów wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami wykonywali śniadanie. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców na najzdrowszą kanapkę.

Są to uczniowie:
Kl. 0 – Jakub Kurzawa
Kl. 1 – Filip Kurzawa
Kl. 2 – Klaudia Sosnowska
Kl. 3 – Helena Dąbek
Kl. 4 – Kinga Roszak
Kl. 5 – Jagoda Kołakowska
Kl. 6 – Nikola Goińska

Akcja ta cieszy się w naszej szkole dużą popularnością, wszyscy chętnie wykonują przepiękne i kolorowe kanapki, które zadziwiają pomysłowością i oryginalnością.

_DSC7976 _DSC8003 _DSC8010
_DSC8015 _DSC8013 _DSC8018 _DSC8046