Dyskoteka andrzejkowa

Koniec listopada to czas tradycyjnych andrzejkowych zabaw, dlatego we wtorek dwudziestego czwartego listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 0-VI.
Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Beatą Dziurską, który przygotował dla uczniów naszej szkoły wiele atrakcji.
Był kącik wróżb, gdzie uczennice starszych klas przepowiadały przyszłość i wróżyły z liczb. Nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku, bez którego andrzejki byłyby nieudane. Interpretacje woskowych figur były przeróżne i dostarczyły wszystkim wiele radości i śmiechu.
Oprócz tańców i wróżb były również konkursy, które cieszyły się ogromną popularnością a ich uczestnikom dostarczały wielu skrajnych emocji.

Podczas zabawy jury wyłoniło zwycięzców na najlepszy strój andrzejkowy.
Zdobywcami nagród zostali:
• Klasa 0 – Zuzanna Dziurska
• Klasa I – Zuzanna Gołdyn
• Klasa II – Klaudia Sosnowska
• Klasa III – Kewin Kołakowski
• Klasa IV – Kinga Roszak
• Klasa V – Jagoda Kołakowska
• Klasa VI – Nikola Goińska

Drobne upominki otrzymali także uczniowie klasy 0, gdyż stanowili najliczniejszą i najlepiej bawiącą się grupę dzieci.

Za wspólną zabawę wszystkim dziękujemy …

_DSC8117 _DSC8080 _DSC8093
_DSC8112 _DSC8098 _DSC8087