„Noc świątecznych przygotowań”

W nocy z 12 na 13 grudnia w szkole w Ostrowążu odbyła się „Noc świątecznych przygotowań”. Nauczyciele i uczniowie klas V i VI, wykorzystali ten czas radości i oczekiwania, jakim jest Adwent, zebrali się by kreatywne przygotować się do świąt. Mimo późnej pory w szkole wrzało życie: pieczono i lukrowano pierniki, przygotowywano tradycyjne ozdoby i karty świąteczne, składano orgiami, korzystano z usług fryzjera i kosmetyczki. Na zakończenie uczniowie i nauczyciele obejrzeli „Opowieść wigilijną”. Dla uczniów klasy V i VI było to wyjątkowe doświadczenie, ponieważ po raz pierwszy spędzili oni całą noc w szkole pod opieką wytrwałych nauczycieli: dyrektor Elżbiety Jarki, Danuty Przgodzkiej, Magdaleny Ksionszczak, Ewy Pucek i Joanny Biegasiewicz. Rano po raz pierwszy nie musieli się śpieszyć do szkoły na zajęcia, ponieważ dzwonek na lekcje zastał ich w klasach.

IFIF
IFIFIF