Światłość w ciemności świeci…

Okres Bożego Narodzenia to czas radosnego świętowania, kolędowania, łamania się opłatkiem i składania życzeń ale nie tylko. To również czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem. Podtrzymując piękną tradycję zapoczątkowaną przez św. Franciszka, uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Beaty Dziurskiej przygotowali przepiękne Jasełka.
Piękna scenografia, gra i śpiew naszych szkolnych aktorów wprowadziła w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia społeczność szkolną, rodziców i zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin pan Mariusz Zaborowski, Radni Gminy Ślesin pan Andrzej Dąbek i pan Paweł Bielicki, sołtys wsi Ostrowąż pan Wojciech Chmielewski oraz proboszcz ksiądz kanonik Ryszard Felisiak.

DSC_0037 DSC_0039 DSC_0047 DSC_0054