Poloneza czas zacząć!

Jak co roku w naszej szkole wszyscy z niecierpliwością czekamy na wspólną zabawę karnawałową zwaną choinką. Każdy znaczący bal rozpoczyna się polonezem. Po gorącym powitaniu padł okrzyk: „Poloneza czas zacząć!”. Uczniowie doskonale zatańczyli wprowadzając wszystkich w uroczystą atmosferę karnawału. Wspólną zabawę jak zawsze poprzedziły występy artystyczne. Zaprezentowały się wszystkie klasy 0-VI. Nie zabrakło piosenek, tańców, „Wigilijnej opowieści” i kabaretu oczywiście! Później na parkiecie zapanował dziki szał. Na zakończenie, niespodziewanie pojawił się św. Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i udział rodziców w choince.