Bukiet życzeń dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Uczniowie klas 0 – III pod kierunkiem nauczycieli przygotowali przepiękną część artystyczną. Nie zabrakło życzeń skierowanych do najbliższych. Każda Babcia i Dziadek otrzymali upominek. Rodzice postarali się o słodki poczęstunek. Cała uroczystość odbyła się 25 stycznia 2017r. w pobliskiej sali OSP w Ostrowążu. Mamy nadzieję, że Nasi Drodzy Goście miło spędzili czas i na długo ten dzień zapadnie w ich pamięci.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES