Wycieczka do Poznania

29 listopada odbyła się wycieczka do Poznania. Od samego początku uczniowie klas IV – VI wcielili się w rolę detektywów historii. Przewodnik za pomocą różnych rekwizytów w ciekawy sposób opowiadał o Poznaniu ale tak naprawdę to za sprawą zadań, które uczniowie mieli do wykonania oni sami odkrywali tajemnice Poznania. Zwiedziliśmy Katedrę na Ostrowie Tumskim, Rynek, o godzinie 12:00 podziwialiśmy fenomen koziołków. Punktem kulminacyjnym był przejazd do Areny na rewię pt.:„Królowa Śniegu” w wykonaniu rosyjskiej szkoły łyżwiarskiej. Połączenie muzyki, kostiumów i doskonałej jazdy na lodzie pozostawiło niezapomniane wspomnienia.
Wycieczka odbyła się w towarzystwie zaprzyjaźnionej szkoły z Szyszyńskich Holendrów. W miłej atmosferze wróciliśmy bezpiecznie do swoich domów. Opiekunkami podczas wycieczki były: pani A. Szymańska, pani A. Wardęcka i pani M. Ksionszczak.