WIŚNIK CUP 2017

1 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły dopingowali sportowców na meczu Turnieju Koszykówki na Wózkach WIŚNIK CUP 2017 w Koninie. KKS Mustang wygrał ten mecz z przeciwnikiem KS PACTUM Scyzory Kielce. Nasze dziewczyny zaprezentowały się doskonale w tańcu, a chłopcy z transparentami byli niezastąpieni w okrzykach mobilizujących zawodników do gry. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem dopingowali drużynę KKS Mustang.
Wyjazd na mecz zorganizowała pani Alicja Szymańska, której towarzyszyły pani Beata Dziurska i Magdalena Ksionszczak. Dziękujemy również mamom, które tego dnia były razem z nami pani J. Sztubie, K. Sosnowskiej i A. Goińskiej. Nie możemy się doczekać kolejnych tak emocjonujących meczy podczas Turnieju WIŚNIK CUP w 2018r.