ZJAZD ABSOLWENTÓW

Z wielką przyjemnością informujemy, że z okazji obchodów 100-tnej rocznicy powstania Naszej Szkoły 23 czerwca 2018r. odbędzie się Zjazd Absolwentów. Już teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie. Zachęcamy też do informowania o tym wydarzeniu swoich kolegów i koleżanki z lat szkolnych. Pragniemy, aby było to spotkanie jak największej grupy naszych zacnych Absolwentów.

Zgłoszenia na Zjazd przyjmujemy pod nr telefonów: 632703122, 516061647

oraz e – mail: spostrowaz@o2.pl

Utrzymywanie kontaktów z Absolwentami Naszej Szkoły daje nam ogromną radość, którą podzielają wszyscy pracownicy i uczniowie Szkoły. Od czasu pierwszego Zjazdu Absolwentów, który odbył się 10 lat temu, znacznie poszerzył się krąg tych, którzy oczekują kontaktu ze Szkołą oraz ze swoimi dawnymi kolegami. Cieszy nas wiele sygnałów sympatii płynących od Państwa, oznak akceptacji naszych działań i oczekiwań dotyczących organizacji kolejnych spotkań.

Bardzo cenne są dla nas Państwa wspomnienia dlatego serdecznie prosimy o przesyłanie swoich wspomnień z czasów szkolnych, refleksji, przemyśleń, które pojawiły się z upływem czasu.

WPISOWE 50 zł;/osoba

Wpłaty prosimy dokonać do 30 maja 2018r.