Zabawy z programowania – spotkanie w Ślesinie

W ramach programu „Aktywna tablica” 10 maja odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki przy Zespole Szkolo – Przedszkolnym w Ślesinie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas IV ze szkoły w Ślesinie i Licheniu Starym. Naszą szkolę reprezentowali: Martyna Kurzawa, Wiktor Strychowski oraz Edyta Wiśniewska. Podczas tych zajęć 3 – osobowe drużyny pracowały w programie Baltie. Uczniowie w trybie Budowanie tworzyli własne sceny, w trybie Czarowanie wydawali polecenia czarodziejowi Baltie, a w trybie programowanie tworzyli prosty program komputerowy.
Było to kolejne spotkanie rozwijające umiejętności z programowania z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Spotkanie zorganizowała pani Magdalena Wisznarewska. Dziękujemy za zaproszenie i miłą zabawę.