XVI Turniej szachowy – „Ferie 2019”

Po raz XVI odbył się w naszej szkole Turniej szachowy. Podczas ferii zimowych miłośnicy gry w szachy, która doskonale rozwija intelekt, zwiększa aktywność umysłową i doskonale wpływa na wszechstronny rozwój, spotkali się 18 stycznia 2019r. Organizatorem Turnieju był M-GOK w Ślesinie. Pod czujnym okiem pana Roberta Majdeckiego rozegrano 7 rund. Naszą szkołę reprezentowało czterech zawodników: Michał Przybylski z oddziału przedszkolnego, Łukasz Wiśniewski z klasy II, Krzysztof Kurzawa oraz Damian Wiśniewski z klasy VII.
W najmłodszej kategorii I miejsce zdobył Michał Przybylski, a III miejsce Łukasz Wiśniewski. Gratulujemy wygranej.
Serdeczne podziękowania dla pani Alicji Szymańskiej za organizację Turnieju szachowego oraz za doskonałe przygotowanie zawodników do gry.
Wyniki http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_229/