Święto Niepodległości

Święto Niepodległości to ważna data w kalendarzu każdego polaka. Uczniowie naszej szkoły również pamiętali o tym dniu. 11 listopada podczas uroczystej Mszy św. w Kościele w Ślesinie pięknie zaśpiewał nasz szkolny chórek w składzie: Aleksandra Matela, Dominika Szewczak, Ewelina Sowa, Weronika Sowa, Małgorzata Łopacińska, Jagoda Kołakowska, Izabela Niedziela, Julia Tomaszewska oraz Dominika Lewandowska. W czasie uroczystości odbył się przemarsz, w którym zaprezentował się nasz poczet, reprezentowany przez uczniów klasy VI: Sandrę Nowak, Agatę Rogowską i Kacpra Piekarskiego.

Upamiętniające wydarzenia 11 listopada podkreślili uczniowie klas IV – VI w przestawieniu zaprezentowanym na forum naszej szkoły. Wszyscy uczniowie klas 0 – VI przygotowali piękne kotyliony, które stanowiły doskonałą dekoracje podczas o tej uroczystości.


IFIFIF