„Przyroda w obiektywie”

DYPLOM dla Jakuba Dziurskiego za zajęcie I miejsca w konkursie fotograficznym pod hasłem „Przyroda w obiektywie” w kategorii tematycznej „Uroki jesieni” poziom szkoły podstawowej.
W roku 2014 Zarząd Okręgowy Ligi Ochrony Przyrody w Koninie zaprosił uczniów do udziału w konkursie fotograficznym „Przyroda w obiektywie – uroki jesieni”. Prace Jakuba Dziurskiego, ucznia klasy V Szkoły Podstawowej w Ostrowążu zostały nagrodzone dyplomem przez Komisję Konkursową. Zdjęcia przedstawiające piękno jesiennej pory roku zajęły I miejsce w kategorii szkół podstawowych. W konkursie brało udział 27 uczestników i 65 fotografii. Nagrody zostały wręczone 05 grudnia 2014r. podczas XXIII Sesji Ekologicznej w ZSE-U w Żychlinie.Gratulujemy.
Dyplom-1