Święty Andrzeju, daj nam znać, co się będzie z nami dziać…

Jak co roku uczniowie Naszej Szkoły zaakcentowali święto andrzejkowe, ponieważ wiąże się z nim wiele niespodzianek i konkursów, co pozwala, choć na chwilę, zapomnieć o szarej, lekcyjnej rzeczywistości. Wesoła zabawa zawsze jednoczy i na pewno wyzwala wiele energii oraz pragnienie wyrażenia siebie.
Tak więc 27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Tego dnia uczniowie mieli okazję nie tylko potańczyć, ale co najważniejsze, skorzystali z przepowiedni „profesjonalnych wróżbitek”. Z ogromnym zainteresowaniem, ale też i z pewną nutą niepewności zaglądali oni do Jaskini Wróżb, gdzie przepowiadano im przyszłość. Niewątpliwie był to najbardziej emocjonujący element andrzejkowego wieczoru.
Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najbardziej oryginalny strój andrzejkowy. I miejsce i certyfikat zwalniający z odpytywania i kartkówek w wybranym dniu oraz nagrodę rzeczową otrzymała Jasińska Weronika z klasy V, pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział w ww. konkursie oraz nagrody pocieszenia.
Samorząd Uczniowski dziękuje uczestnikom zabawy oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania oraz przebieg wieczoru andrzejkowego.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES