Dzień Bezpiecznego Internetu

images10 lutego 2015r nasza szkoła już po raz czwarty przystąpiła do inicjatywy DBI, czyli Dnia Bezpiecznego Internetu. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu Safer Internet. Hasło przewodnie wszystkich działań „Razem tworzymy lepszy Internet”, ma za zadanie uświadomić użytkowników Internetu, że każdy z nas jest w pewien sposób odpowiedzialny za to, co robi i jak korzysta z sieci. W naszej szkole w związku z DBI przeprowadzono ankietę wśród klas IV –VI. Na szkolnym korytarzu przedstawiono tablicę informacyjną dla dzieci i rodziców na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. W klasach 0 – III zorganizowano konkurs na rodzinną pracę plastyczną pt: „Nasz świat komputerowy”. Rozstrzygnięcie konkursu i podsumowanie szkolnej inicjatywy DBI 10 marca 2015r.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES