„Kreatywne warsztaty wielkanocne u Kornelowców”

Tuż przed Wielkanocą 27 marca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Kreatywne warsztaty wielkanocne u Kornelowców”. Tego dnia zajęcia wyglądały nieco inaczej niż zwykle. Uczniowie wykonywali dekoracje wielkanocne różnymi technikami. Pisali życzenia wielkanocne w języku angielskim, opowiadania w języku polskim. Kalkulowali listę zakupów przedświątecznych. Wiele radości sprawiło uczniom poszukiwanie jajek na szkolnym boisku. Uczniowie poznali wiele ciekawostek na temat tradycji wielkanocnych nie tylko w Polsce ale w różnych zakątkach świata.

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenia Pani Dyrektor, Paniom Nauczycielkom, Paniom z obsługi szkoły, uczennicom i wszystkim kobietom związanym z naszą szkołą! Dużo uśmiechu, zdrowia oraz małych i dużych radości każdego dnia!