Egzamin Ósmoklasisty 2021

Dzień pierwszy… Uśmiechnij się ! Ot tak …na powitanie dnia Bo uśmiech nawet malutki Magiczną moc w sobie ma! Dzień drugi… Pamiętajcie, „że zwyciężać mogą Ci, co wierzą, że mogą”. Połamania długopisów i dużo wiary we własne siły… Dzień trzeci… Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces, trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie – trzeba wstawać w dobrym humorze! Uśmiech wędruje daleko. Dziś ostatni dzień waszych zmagań. Dacie radę!

Święto flagi

W Dniu Flagi, 2 maja, w oknach, na balkonach, na budynkach, Polacy wywieszają biało-czerwone flagi, by poczuć jedność, radość i dumę. W Dniu Flagi i przed Świętem Narodowym 3 maja, żołnierze Wojska Polskiego przypomnieli o najważniejszych zasadach prezentowania barw narodowych.

Pożegnanie…

Ze smutkiem zegnamy Krzysztofa Zielińskiego. W swojej karierze sportowej występował jako kadrowicz w barwach reprezentacji Polski. Był wychowankiem startu Wrocław oraz w barwach Katowic, Krakowa, Chorzowa. W ostatnich latach związany z Koninem jako reprezentant KSS Mustang. Straciliśmy przyjaciela który bardzo wspierał sport osób niepełnosprawnych i współpracował z młodzieżą w tym również w SP Ostrowąż. Bedzie Nam go brakowało!