Międzynarodowy Dzień Ziemi 2023

Hasło przewodnie tegorocznej inicjatywy to: „Zainwestuj w naszą planetę” Uczniowie przypomnieli kodeks młodego ekologa, w którym kładli nacisk na ekologiczne SOS: Segreguj, Oszczędzaj, Szanuj, jak również sprzątali dla Polski. Nie mogło zabraknąć ścieżki sensorycznej oraz grupowej pracy plastycznej wśród najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można dbać o naszą planetę oraz jak prawidłowo segregować śmieci. A to wszystko dla naszej planety.

Spotkanie z terapeutą

W ramach programu ,,Miesiąc profilaktyki u Kornelowców” odbyło się pierwsze spotkanie z psychologiem, terapeutą uzależnień panią Pauliną Kaczmarkowską. Na warsztatach poruszono tak ważne w dzisiejszych czasach tematy m.in. stres, emocje oraz uzależnienia. Ciąg dalszy nastąpi…