Turniej Szachowy Ferie 2016

20 stycznia w naszej szkole odbył się XII Turniej – „Ferie z Szachami”, w którym udział wzięło 28 szachistów. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VI oraz gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne z podziałem na  chłopców i dziewczyny. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim w grupie klas IV-VI oraz kołowym w grupach klas I-III i gimnazjum na dystansie 7 rund tempem 15 min na zawodnika.

Czytaj więcej…

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Choinka szkolna 2016

14 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów klas 0-VI.

Tego dnia nasza szkoła przystrojona balonami i kolorowymi ozdobami wyglądała nadzwyczajnie.

W świetny nastrój wszystkich gości wprowadziły występy naszych małych artystów. Tradycyjnie szóstoklasiści zatańczyli poloneza, natomiast dzieci z  młodszych klas recytowały wiersze, śpiewały wesołe piosenki oraz wykonywały ciekawe układy choreograficzne. Po występach nadszedł czas na zabawę. O dobrą muzykę zadbał Samorząd Uczniowski, a p. Justyna Sztuba – przewodnicząca Rady Rodziców, przygotowała wiele interesujących zabaw i konkursów.

Wspomnienia z tej zabawy długo pozostaną w naszej pamięci.

2_DSC8935 3_DSC8946 4_DSC8947
5 IMG_6043 6 IMG_6066 7_DSC8951 1 _DSC8906


Więcej zdjęć w galerii…

Skomponujcie mi muzykę

Skomponujcie mi muzykę to tytuł kolejnej lekcji muzycznej zaprezentowanej przez Artystyczny Kogel Mogel. Tym razem podczas przedstawienia dzieci usłyszały historię rodziny muzyków oraz miały okazję zamienić się w kompozytorów. Po wysłuchaniu najbardziej znanych utworów muzyki klasycznej, nasi uczniowie mogli stworzyć własne dzieła za pomocą klocków z nutami.
Mali artyści wykazali się dużą fantazją i oryginalnością.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES