XI Turniej Szachowy Ferie 2015

25 lutego w Szkole Podstawowej w Ostrowążu odbył się XI Turniej Szachowy Ferie 2015 w którym wzięło udział 40 szachistów. Uczestników Turnieju powitała pani dyrektor Elżbieta Jarka wraz z opiekunami panią Alicją Szymańską i Magdaleną Ksionszczak odpowiedzialnymi za współorganizowanie rozgrywek szachowych.
Turniej, jak co roku, rozgrywany był w trzech kategoriach: szkoły podstawowe klasy I-III, klasy IV-VI oraz gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne z podziałem chłopcy i dziewczyny osobno. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund tempem 15 min na zawodnika. Zwycięzcy poszczególnych grup otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie, wręczane przez Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie Pana Michała Chmielewskiego.

_dsc7487 _dsc7340 _dsc7349 _dsc7389 _dsc7402
_dsc7356 _dsc7361