Code Week 2023

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w inicjatywie #CodeWeek – Europejski Tydzień Kodowania. Kodowanie odbywało się podczas lekcji informatyki, a także na innych zajęciach przedmiotowych oraz wychowawczych. W ramach inicjatywy w naszej szkole odbyły się wydarzenia, związane z kodowaniem i programowaniem tj.: programowanie w sekwenserze muzycznym, oraz kodowanie poprzez bum – bum rurki. Wirtualny pokój zagadek Escape room,  Kodowanie za pomocą gier planszowych. Tworzenia grafiki komputerowej wspólnie ze sztuczną inteligencją IA za pomocą rysowania „maszynowego” z wykorzystaniem różnych aplikacji. Ta inicjatywa była kolejną okazją do doskonalenia umiejętności cyfrowych, kodowania i programowania.

Kod uczestnictwa – cw23-dApsZ