„Niezwykła Misja – przygotowania do świąt” – nocleg w szkole

„Niezwykła Misja – przygotowania do świąt”, pod takim hasłem 8-9 grudnia odbyło się nocne spotkanie w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Ostrowążu, podczas którego gościliśmy Laurę Bączkiewicz. Naszą polską reprezentantkę Eurowizji Junior w 2022 roku w Armenii, uczestniczkę V edycji programu The Voice of Poland Junior oraz Szansy na Sukces. Laura zaśpiewała m.in swój najnowszy singiel, piosenkę „Do chmur”. Spotkanie oprócz walorów artystycznych miało charakter warsztatów wokalnych, które poprowadził wokalista, instruktor wokalny Studia Piosenki Estradowej „Hit” Pan Mariusz Urbaniak. Uczniowie pod okiem Pana Mariusza zaśpiewali świąteczną piosenkę. Nasi goście opowiedzieli także o ciężkiej pracy, jaka wiąże się z osiągnięciem swoich marzeń, sukcesów, motywacji i pokorze.

W czasie spotkania mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o dubbingu. Laura oprócz śpiewania zajmuje się także dubbingiem. Na swoim koncie ma wiele filmów i seriali, między innymi role filmowe w „UPS 2! Bunt na Arce”, czy „Barbie. Moc syrenek”, „Zając Max. Misja pisanka” oraz główną rolę w serialu „Vampirina”.

Poza tym podczas noclegu w szkole pod hasłem „Niezwykła Misja – przygotowania do świąt” było dużo pracy. Wykonywaliśmy ozdoby świąteczne, dekorowaliśmy pierniczki. Przeprowadzony został również Szkolny Turniej Rummikub. Nie zabrakło oczywiście świątecznego seansu filmowego. To była długa noc w szkole, pełna wrażeń, pod opieką Pani Marty Chmielewskiej, Magdaleny Ksionszczak i Edyty Wiśny.