Wycieczka do „Pradoliny”

W dniu 18. 05. 2015 roku dzieci z przedszkola wraz z I i II klasą uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Pradolina”, mieszczącego się w miejscowości Szczepidło. Gospodarze serdecznie przywitali wszystkich uczestników oraz zapewnili im wiele atrakcji. Dzieci brały udział w zawodach sprawnościowych, zwiedzały wyspę, szukały skarbu piratów, karmiły zwierzęta oraz jeździły na koniu.
Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale przez długi czas będziemy ją miło wspominać.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w opiece nad uczniami oraz pani Anicie Maciejewskiej i pani Teresie Czerniejewskiej, które bacznie czuwały nad bezpieczeństwem i przyjazną atmosferą wszystkich uczestników.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES