ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej w Ostrowążu zabrzmiał o godzinie 9.

Na wstępie pani dyrektor Elżbieta Jarka serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych na szkolnym korytarzu. Szczególnie ciepłe słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów, którzy rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w oddziale przedszkolnym i w klasie I. W swym przemówieniu pani dyrektor zacytowała Walta Disneya „jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także czegoś dokonać”, życząc wszystkim w tym roku szkolnym, a zwłaszcza uczniom i nauczycielom realizacji najskrytszych marzeń.

Po części oficjalnej wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES