Akademia Młodego Studenta

Uczniowie z klas I – III ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Ostrowążu gościli 15.04.2016r. w Akademii Młodego Studenta w PWSZ w Koninie. Zajęcia przygotowali wykładowcy wraz ze studentami z Zakładu Pedagogiki. Uczniowie podzieleni na trzy grupy warsztatowe, uczestniczyli naprzemiennie w zajęciach artystycznych, językowo – literackich i przyrodniczych. Niewątpliwą atrakcją dla dzieci była – główna aula Centrum Wykładowo – Dydaktycznego. Zajęcia prowadzone przez studentów były bardzo ciekawe i wywoływały wśród dzieci niezapomniane wrażenia. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali specjalne certyfikaty Akademii Młodego Studenta. Dzieci w podziękowaniu wręczyły piękne, osobiście wykonane koszyczki z kwiatami.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES