Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły spotkali się na wspólnej uroczystości wraz z rodzicami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi.
Po krótkich słowach powitania, najbardziej zasłużeni otrzymali z rąk pani dyrektor Elżbiety Jarka dyplomy i nagrody. Pani dyrektor pogratulowała wszystkim zdobycia nowych umiejętności, wspaniałych osiągnięć w nauce i sporcie, jak także konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie klas i całej naszej szkoły, a nauczycielom i dzieciom za bardzo ciężką pracę podczas całego roku szkolnego. Następnie przy dźwiękach muzyki i wakacyjnych piosenek uczniowie klas VI z humorem przypomnieli o ważnych wydarzeniach mijających 7 lat w naszej szkole. Również uczniowie klasy V w krótkim, ale ciepłym i pełnym wdzięczności słowie pożegnali swoich starszych kolegów.
Po uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa i wyruszyli na zasłużone wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom, aby wakacyjne miesiące były wielkim odkrywaniem świata, a oni jego badaczami i odkrywcami…

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES