Dzień języka angielskiego

23 listopada odbył się Dzień języka angielskiego. Podczas tego dnia każda klasa zaprezentowała się w piosence w języku angielskim. Poza tym drzwi do każdej klasy były udekorowane informacjami na temat wylosowanego wcześniej kraju anglojęzycznego. Podsumowano konkurs na wykonanie indyka związanego ze świętem Dziękczynienia w Ameryce. Zwyciężył indyk wykonany przez ucznia klasy IV Adriana Ciesielskiego. Organizatorkami wydarzenia były pani Milena Fakirmalowa oraz Ilona Chojnacka.

Tego dnia podsumowano także akcję zbierania elektrośmieci. Dzięki pozytywnej postawie dbania o nasze środowisko, nasza szkoła otrzymała sprzęt sportowy w postaci piłek. Za udział w akcji podziękowała organizatorka zbiórki pani Beata Dziurska.