Święto Dziękczynienia

Dnia 28 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole Święto Dziękczynienia. Uczniowie przygotowywali prezentacje multimedialne, stworzyli drzewo dziękczynienia, na którym każdy mógł podziękować za dobro i łaski, które go spotkały w mijającym roku. Uczniowie mogli również wziąć udział w konkursie plastycznym „Mój piękny indyk”. Uczennice z klasy VII zaprezentowały układ taneczny do piosenki „It’s Thanksgiving”, natomiast uczniowie klasy III wykonali piosenkę z tej okazji. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tych obchodach bardzo dziękujemy i gratulujemy.
Święto Dziękczynienia połączono z Dniem Germanisty, w którym uczniowie klasy VII i VIII, przygotowali stoiska z regionalnymi niemieckimi potrawami.
Organizatorem Święta Dziękczynienia była pani Ilona Chojnacka.