Sukces na IX Międzyszkolnym Festiwalu Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych

W świątecznej i radosnej atmosferze przebiegała kolejna, dziewiąta już edycja Międzyszkolnego Festiwalu Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Konina Pana Piotra Korytkowskiego. Festiwal ten odbył się 13 grudnia 2019r. w Szkole Podstawowej im. F. Marciniaka nr 11 w Koninie. Naszą szkołę podczas tego Festiwalu reprezentowała grupa wokalna „Zielono Mi” w składzie:
Alicja Bocian, Natalia Jasińska, Martyna Kurzawa, Klaudia Sosnowska i Katarzyna Sztuba.
Spośród 12 szkół z Konina i okolic nasze dziewczyny wyśpiewały II miejsce. Gratulujemy sukcesu.
Opiekunkami grupy wokalnej były pani Ilona Chojnacka, ucząca w naszej szkole języka angielskiego oraz pani Magdalena Ksionszczak nauczyciel muzyki.