Spotkanie integracyjne

27 maja w naszej szkole odbyło się Spotkanie integracyjne pt. „Dzień Matematyki i nowoczesnych technologii”. Każdą ze szkół podstawowych gminy Ślesin reprezentowało trzech uczniów, przedstawicieli klas 4 – 8 wraz z opiekunem.

Było trochę magii… zadań matematycznych, doświadczeń z fizyki, chemii z wykorzystaniem Sence Disc. Projektowanie oraz drukowanie w 3D. Uczniowie mogli sprawdzić się także w robotyce oraz w budowaniu z klocków SkriKit.

Każda ze szkół otrzymała nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin pana Mariusza Zaborowskiego. Natomiast każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz upominek z druku 3D.

Spotkanie zorganizowały: dyrektor Elżbieta Jarka, Marta Chmielewska, Magdalena Ksionszczak.